CHALUPA
nový svět!

 

luxusní ubytování pro Vás
32 osob | 14 ložnic

CHALUPA
nový svět!
 

luxusní ubytování pro Vás
32 osob | 14 ložnic

Chalupa Nový svět - pronájem Orlické hory

Luxusní ubytování - Prostřední Lipka, Orlické hory

 

Objevte s námi Nový Svět!

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovanou chalupu v Orlických horách s kapacitou 32 osob v celkem sedmi apartmánech s vlastním sociálním zařízením.

  • Chalupa je umístěna v obci Prostřední Lipka nedaleko celoročně provozovaných areálů Dolní Morava, Červená Voda a Říčky v Orlických Horách, České Petrovice (Orlické hory).
  • K objektu ubytování patří 14.000 m2 pozemku s rybníkem, hřiště s umělým povrchem a hracími prvky pro děti.
  • Pozemek kolem chalupy je obklopen stromy, lesem, loukou, remízkem.
Ubytování Chalupa Nový Svět, Orlické hory

Chalupa Nový Svět se pronajíma jako celek a poskytuje ubytování pro 32 osob v 14 ložnicích. V celém objektu ubytování se nachází celkem 11 WC. Objekt je přístupný celoročně udržovanou štěrkovou cestou. Přímo u objektu jsou pro Vás k dispozici dvě parkoviště s kapacitou 15 osobních vozů. Venkovní plochy jsou vybaveny hřištěm s umělým povrchem a stožáry na volejbal a nohejbal. Fotbalové brány, síť a balóny jsou zdarma k zapůjčení. Herní prvky pro děti (prolézačky, pískoviště, ...). Vybudovali jsme zde pro Vás i Vaše děti bezpečný Pumptrack s klopenými zatáčkami a skoky. V letních měsících se můžete těšit na plody ovocných stromů z našeho sadu ( jabloně, hrušně, třešně).

 

 

Ložnice a pokoje:

1NP: V přízemí se nachází vstupní hala s botníky a věšáky. Přes chodbu je potom lyžárna se sušákem na boty a lyžáky, přímotopným topením na sušení rukavic. Z chodby jsou přístupné 4 apartmány, každý se dvěma ložnicemi (1x manželská postel, 2x samostatné lůžko), zádveřím a sociálním zařízením. Na konci chodby je sauna s výstupem na terasu a samostatnou odpočívárnou. Pod schodištěm je samostatné WC.

Chalupa Nový svět - pronájem Orlické hory

2NP: Po schodišti v druhém patře se dostanete ke dvěma společným WC, kde jedno je uzpůsobeno pro osoby s omezenou hybností. Dále je zde vstup do dvoupatrového dětského koutku plného stolních her, molitanových kostek, žíněnek, prolézaček a žebříku do druhého patra.

Samostatně je zde jedna místnost rozdělená na tři sekce: kuchyň, která je uzpůsobena pro plnohodnotné vaření i ve více lidech najednou. Osadili jsme ji pro Vás 2x horkovzdušnou troubou, 2x mikrovlnou troubou, 2x sklokeramickou deskou, 2x dřezem, 2x myčkou nádobí, kávovarem na zrnkovou kávu, topinkovačem, toustovačem, 4x lednicemi. Ke kuchyni přiléhá samostatná, nevytápěná a dobře větraná místnost - spíž. Před ní je potom pro Vás připraveno chladící zařízení se 4mi naražeči. Na jeden Vám rádi na uvítanou narazíme 20l soudek Bernard 11. Další sudy (pivo Bernard, limo) Vám rádi necháme za nákupní cenu dovézt.

V druhé části - jídelně - jsou 3 velké, dřevěné stoly variabilně uzpůsobitelné pro Vaše potřeby stolování s celkovou kapacitou 32 židlí. V zadní obývací části této velké místnosti je potom relax zóna pro děti s velkoplošnou TV, připojenou k wi - fi, SKYLINK, TV anténě, herní konzoly X - Box Kinect 360 s hrami a konzoly PlayStation PS3 s hrami, projektor s plátnem, tři dvousedačkové gauče. V relaxu pro dospělé je také velkoplošná TV připojená k wi - fi, SKYLINK, TV anténa, tři dvousedačkové pohovky, dva sedáky, DVD přehrávač. K dispozici i je stolní fotbálek. Z tohoto prostoru je přístupná terasa se dvěma stoly a 12 křesly, venkovní plynový gril Campingaz woody LX, elektrická udírna KAISEROVA `60` ELEKTRICKÁ UDÍRNA S GRILEM. Z této terasy se lze dostat po venkovním schodišti na spodní terasu před wellnes a k venkovnímu koupacímu sudu pro 8 osob.

Chalupa Nový svět - pronájem Orlické hory

3NP: Ve třetím patře sa nachází horní vstup do dětského koutku. Poslední tři pokoje mají kapacitu: jeden tří - lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Jeden pěti - lůžkový pokoj se dvěma ložnicemi (1x manželská postel, 3 samostatná lůžka), předsíňkou a samostatným sociálním zařízením. Poslední je sedmi - lůžkový pokoj se třemi ložnicemi (2x manželská postel, 3x samostatné lůžko) velkou předsíňkou a sociálním zařízením uzpůsobeným pro osobu s omezenou hybností. V předsíni se nachází pračka.

Chalupa Nový svět - pronájem Orlické hory

 

Sociální zařízení:

V celém objektu se nachází celkem 11 WC.

1NP: Společné WC a v každém ze čtyř apartmánů jedno samostatné. Každá koupelna obsahuje wc, sprchový box, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo, odvětrání, horkovodní žebřík. Další wc je přístupné při využívání sauny.

2NP: Společné 2x wc, z toho jedno uzpůsobeno pro osoby s omezenou hybností.

3NP: Samostatné wc pro každý ze třech apartmánů.

 

Vytápění:

1 a 2 NP mají podlahové elektrické vytápění se samostatnými termostaty pro každou místnost. Ve 3NP jsou potom přímotopy. V každé koupelně je teplovodní žebřík. V lyžárně jsou horkovodní vysoušeče lyžáků a rukavic.

 

Doprava, parkování:

Objekt je přístupný celoročně udržovanou štěrkovou cestou. Přímo u objektu jsou pro Vás k dispozici dvě parkoviště s kapacitou 15 osobních vozů.

 

Výlety, atrakce, zábava:

Venkovní plochy jsou vybaveny hřištěm s umělým povrchem a stožáry na volejbal a nohejbal. Fotbalové brány, síť a balóny jsou zdarma k zapůjčení. Herní prvky pro děti (prolézačky, pískoviště, ... ). Vybudovali jsme zde pro Vás i Vaše děti bezpečný Pumptrack s klopenými zatáčkami a skoky. V letních měsících se můžete těšit na plody ovocných stromů z našeho sadu ( jabloně, hrušně, třešně).

 

V okolí se nachází:

Možnosti koupání: přehrada Pastviny, koupaliště Králíky, bazén Mezilesí, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, koupaliště Jablonné nad Orlicí, Štíty - Acrobat Park, koupaliště Ruda nad Moravou, koupaliště Kunvald, koupaliště Letohrad, aquapark Žamberk, koupaliště Rokytnice v Orlických horách, koupaliště Bludov - Vlčí Důl.

Blízká lyžařská střediska: Dolní Morava - Sněžník, Dolní Morava - Větrný vrch, Šanov, Mladkov - Petrovičky, Malá Morava - Vysoká, České Petrovice.

Turistické cíle v okolí: Suchý vrch, Stezka v oblacích.

www.dolnimorava.cz, www.skibukovka.cz, hurka.boudamuseum.com, www.akcecihelna.com, www.orlicko.cz

 

 

zobrazit celou fotogalerii »

 

Kontakty

Areál Nový Svět - pronájem ubytování, Orlické Hory - Prostřední Lipka

 

Adresa chalupy:

Chalupa Nový Svět
Prostřední Lipka 74
Králíky, Orlické hory
GPS: 50.1052258N, 16.7454981E

Telefon:

+420 733 644 244